Львівський рятувальник Сергій Присяженко – чемпіон світу з пожежного-прикладного спорту

images

9 вересня 2014 року в м. Алмати (Казахстан) завершився чемпіонат світу з пожежно-прикладного спорту. Серед учасників змагань – збірні команди Азербайджану, Білорусії, України, Болгарії, Латвії, Монголії, Казахстану, Кореї, Словаччини, Німеччини, Польщі, Туреччини, Росії та Чехії.

Змагання відбувалися у чотири етапи: підйом по штурмовій драбині, подолання 100-метрової смуги з перешкодами, пожежна естафета та бойове розгортання.

За результатами змагань збірна команда України з-поміж 14 країн-учасниць виборола 4-е загальнокомандне місце.

У складі збірної команди України успішно змагалося двоє представників Львівщини – Сергій Присяженко та Роман Тхорук.

Зокрема, львівський рятувальник Сергій Присяженко у нелегкій боротьбі виборов чотири нагороди світової першості: золоту медаль в особистих змаганнях у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, встановивши новий рекорд України (15,1 с), срібну медаль у пожежній естафеті 4 х 100 метрів та дві бронзові медалі у командних змаганнях з підйому по штурмовій драбині і подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.

Роман Тхорук здобув бронзову нагороду у командних змаганнях з підйому по штурмовій драбині.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*