Львівський Офіс реформ має нового керівника

Новим керівником львівського Офісу реформ призначений Віталій Корецький. Відповідне подання зробила Львівська обласна державна адміністрація, а Мінрегіонбуд, відповідальний за проведення реформи з децентралізації, його схвалив.

За словами Віталія Корецького, львівський Офіс реформ уже працює на повну силу. Основне завдання Офісу реформ – продовження створення територіальних громад на Львівщині та допомога тим громадам, у яких будуть проведені перші вибори, у формуванні нових органів влади та різними консультаціями.

Віталій Корецький підкреслив, що особливу увагу при створенні територіальних громад він звертатиме на їхню фінансову спроможність, аби вони були успішними і довговічними. І це, ймовірно, позначиться на кількості територіальних громад, які будуть утворюватися в області.

Нагадаємо, згідно перспективного плану на Львівщині може бути створено 160 територіальних громадах. У 15-ти із них 25 жовтня відбудуться перші вибори.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*