Львівський обласний відділ Союзу Українок відзначив День Союзянки

Сьогодні, 6 жовтня, у Львівському палаці мистецтв, відбулась урочиста академія з нагоди Дня Союзянки. Організатор заходу – Львівський обласний відділ Союзу Українок

Привітав членкинь жіночої організації заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Жінка – це тепло, любов, життя. Без жінки немає майбутнього. Ваша організація – це унікальна організація, яка не має аналогів. Низький уклін за вашу силу, відданість своїй праці та діяльності»,-  зазначив Іван Собко.

Також заступник голови Львівської ОДА у подарунок вручив книги голові Львівського відділу Союзу Українок Ользі Пастушенко.

Додамо, що в межах відзначення Дня Союзянки учасниці заходу взяли участь у Літургії у храмі Климентія Шептицького, поклали квіти до Меморіалу Небесній Сотні та пройшли святковою ходою центром міста.

Також союзянки насолодились концертною програмою за участі мистецьких колективів та Заслуженого артиста України Роман Ковальчука та переглянули виставу за участі артистів театру юного глядача «Якби ми стрінулися знову».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*