Львівський держуніверситет внутрішніх справ – один з авторитетних навчальних закладів України, – Олексій Сторчило

2Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочисті збори з нагоди відзначення 22-ї річниці Дня міліції України. Від імені очільника Львівщини особовий склад університету, офіцерів та курсантів привітав перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Сторчило.

Заступник керівника області висловив щиру вдячність усім працівникам та ветеранам цього навчального закладу за самовіддану працю та підготовку кваліфікованих фахівців.

«Львівський державний університет внутрішніх справ – один з найбільших і авторитетних навчальних закладів не тільки на Львівщині, а й Західного регіону України. Саме тут готуються надійних кадри для органів внутрішніх справ України. Ваш вищий навчальний заклад робить все необхідне для підготовки високоосвічених, культурних, здатних до виконання складних завдань, фахівців», – зазначив він та побажав учасникам урочистостей успіхів й натхнення у подальшій службі на користь Українського народу.

Також Олексій Сторчило нагородив Почесною грамотою облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток науки, високу професійну майстерність, активну участь у підготовці висококваліфікованих спеціалістів і науковців декана факультету психології навчально-наукового інституту права, психології та економіки Зоряну Кісіль та оголосив Подяку голови ОДА за сумлінне ставлення до навчання, активну участь у науково-дослідній роботі та громадському житті навчального закладу рядовому Василю Ханасу.

Зазначимо, що до 22-ї річниці Дня міліції України представники університету також отримали чергові спеціальні звання на нагороди. Окрім цього, під час урочистостей було оголошено та відзначено переможців огляду-конкурсу художньої самодіяльності, котрий щороку проводить Львівський державний університет внутрішніх справ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*