Львівських правоохоронців провели у зону АТО

В порядку ротації на сході України львівські правоохоронці змінять своїх товаришів, котрі невдовзі повернуться додому на відпочинок.

У зону АТО правоохоронців проводжав начальник Головного управління МВСУкраїни у Львівській області полковникміліції Дмитро Загарія, товариші по службі, друзі та рідні.

“Ваші товариші, котрі невдовзі повернуться на відпочинок, перебуваючи у зоні бойових дій, виконали усі завдання штабу антитерористичної операції. Сподіваюсь, ви також гідно нестимете службу і підтримаєте заслужену високу репутацію, яку мають львівські правоохоронці на сході України. Бажаю вам всім повернутись додому здоровими та неушкодженими”, – звернувся до бійців Дмитро Загарія.

Новачків серед тих, хто сьогодні відправляється на схід України, немає. У багатьох це вже третя-четверта ротації. У зоні проведення антитерористичної операції працівники міліції нестимуть службу по охороні громадського порядку, проводитимуть зачистки населених пунктів від терористів,охоронятимуть об’єкти життєзабезпечення населених пунктів, а також виконуватимуть інші завдання командування АТО.

Після спільної молитви та освячення, бійці вирушили в далеку дорогу.

За матеріалами прес-служби ГУМВС України у Львівській області

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*