Львівській залізниці призначили нового керівника

Сьогодні, 5 березня,  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з державним секретарем Міністерства інфраструктури України Андрієм Галущаком, новопризначеним керівником залізниці Романом Черніцьким, членами правління АТ «Укрзалізниця».

В межах зустрічі сторони порушили актуальні питання галузі.

Зазначимо, що нового керівника регіональної філії «Львівська залізниця» представили  сьогодні, 5 березня.

Роман Черніцький  закінчив Київський університет економіки і технологій транспорту за спеціальністю «Залізничні споруди та колійне господарство». У 1992 році розпочав роботу саме на Львівській залізниці. Працював на посадах монтера колії, дублера дорожнього майстра дистанції шляху, шляховим майстром, начальником виробничої дільниці. З 2000 року – на керівних посадах у структурних підрозділах Львівської залізниці. У 2016 – 2017 роках – заступник начальника регіональної філії з інфраструктури регіональної філії «Львівська залізниця». З квітня 2017 року й дотепер працював на посаді директора з інфраструктури Укрзалізниці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*