Львівській опері просять мобілізовувати акторів почергово – офіційна заява

Колектив Львівського театру опери та балету імені Соломії Крушельницької клопотатиме про почергову мобілізацію працівників до лав Збройних сил України. Про це йдеться в офіційному зверненні, оприлюдненому на сайті Опери.

Театрали пояснюють, що мобілізаційні повістки отримав 21 працівник. Серед них дві третини творчих фахівців, одразу замінити яких в оперних і балетних виставах немає можливості.

У заяві наголошується, що Львівська опера дотримується Конституції України і Закону “Про мобілізацію”, розуміючи, що в цей складний час кожний свідомий громадянин повинен бути готовий захищати кордони України.

Водночас дирекція Оперного наголошує, що сторінка у соціальній мережі Фейсбук, де нещодавно поширювали провокаційні заклики, створено з приватної ініціативи артистів, і вона не зареєстрована як офіційна сторінка театру.

Нагадаємо, що 17 травня у Фейсбуці поширювали заяву від імені акторів Львівської опери із обуренням щодо 35-ти повісток про мобілізацію, які одночасно отримали працівники театру.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*