Львівські трамваї “Електрон” спроможні конкурувати з європейськими – Олег Синютка на зустрічі з Послом Латвії

Трамваї корпорації “Електрон” спроможні конкурувати з європейськими виробниками як за ціною, так і за якістю. Про це йшлося під час зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою у середу, 20 травня.

Олег Синютка повідомив, що у квітні делегація з Латвії вже побувала з ознайомлювальним візитом у корпорації “Електрон”.

“Триває процес вибору на тендерних умовах компанії, яка би постачала трамваї на ваш ринок. “Електрон” сьогодні – це якісний продукт, який ви можете бачити на вулицях нашого міста. Для нас дуже важливо потрапити на європейський ринок. Зі свого боку, ми гарантуємо конкурентну ціну та якість”, – сказав голова Львівської ОДА.

Аргіта Даудзе зазначила, що поінформує профільне міністерство про можливості співпраці у цьому напрямку.

“Звичайно, кого обрати – визначить тендер. Проте сам факт того, що є зацікавленість до львівських виробників – це вже хороший знак. У нас є добрий приклад інвестицій зв Львівщини. Каву у нас уже виготовляють за львівською рецептурою, а ще один символ Львова – трамваї, був би дуже доречним”, – сказала Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні.

Керівник області також зазначив, що питання економічної співпраці з Латвією є важливим для Львівщини, оскільки Латвія – це частина великого європейського ринку зі своїми правилами та можливостями.

“Сьогодні, коли Україна підписала Угоду про асоціацію з Євросоюзом та Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, розширюються можливості як для українських підприємств, так і латвійських компаній. Такі зв’язки будуть лише поглиблювати співпрацю та взаєморозуміння між нашими народами”, – переконаний очільник Львівської ОДА.

Олег Синютка також запропонував латвійській стороні відкрити регулярний авіарейс Львів-Рига.

“Це було би важливо з точки зору розвитку туристичної галузі”, – пояснив свою ініціативу керівник Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*