Львівські митники вилучили партію контрабандних сигарет

Сьогодні, 29 квітня, у пункті пропуску “Рава-Руська” під час митного контролю автомобіля працівники митниці виявили факт незаконного переміщення сигарет. 

За інформацією митників, сигарети намагався вивезти громадянин України. Для виїзду в Республіку Польщу він прибув в пункт пропуску вантажним мікроавтобусом  та обрав  смугу спрощеного контролю “зелений коридор”. У митників виникла підозра про можливе переміщення товарів, які заборонені чи обмежені до переміщення через митний кордон України. Тож автомобіль скерували до місця поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Митники, у спеціально виготовленому тайнику, “подвійній підлозі” виявили 1368 пачок сигарет різних марок.

За ознаками порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, за цим фактом складено протокол. Сигарети та автомобіль вилучено. Справу передано в суд, який і визначить покарання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*