Львівські митники вилучили майже 360 велосипедів на 2,5 млн грн

На одну із фірм в Україні зловмисники намагалися ввезти майже 360 велосипедів за документами, що містять неправдиві відомості щодо відправника, отримувача та вартості товару.

За інформацією митників,  в зону митного контролю пункту пропуску “Краковець”  смугою руху “червоний коридор” в’їхав  вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. До митного контролю він подав товаросупровідні документи, згідно з якими переміщував з  Іспанії на адресу підприємства в м. Києві  358  двоколісних велосипедів різних модифікацій іспанського та італійського виробництва  вартістю понад 13 000 доларів США.

Під час митного контролю у працівників митниці виникли сумніви щодо цієї зовнішньоекономічної операції, зокрема  щодо правдивості поданих до митного контролю документів. Тож було прийнято рішення надіслати запит до закордонних імпортерів. За результатами отриманої відповіді встановлено, що насправді дві фірми  – іспанська та французька – відправляли товар на адресу  двох фірм у м. Києві, причому жодної  не зазначено в документах, а загальна вартість переміщуваних велосипедів – майже 95 тис дол США.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Велосипеди вартістю майже 2,5 млн грн вилучено. Справу буде скеровано до суду, який і визначить покарання.

Варто зазначити, що це вже третій випадок  впродовж останніх двох   тижнів, коли  працівники Львівської митниці ДФС викривають ввезення товарів  за  документами, що містять неправдиві дані.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*