Львівські медики ознайомилися з роботою шпиталю ім. Іоанна Павла ІІ у м. Замосць (Республіка Польща)

imageДелегація львівських медиків на чолі із директором департаменту охорони здоров’я ОДА Ростиславом Ступницьким, на запрошення відомого польського кардіолога професора Анжея Кляйнрока, відвідала шпиталь імені Іоанна Павла ІІ у місті Замосць Люблінського воєводства (Республіка Польща).

Шпиталь розрахований на 559 ліжок, де працює 166 лікарів та 788 осіб середнього медперсоналу щорічно надає медичну допомогу 23 тисячам пацієнтів з усіх регіонів Польщі. У складі шпиталю 8 департаментів та 6 діагностичних лабораторій.

Оскільки у складі львівської делегації була переважна більшість лікарів, що представляла такий пріоритетний напрямок медицини як кардіологію, професор Кляйнрок ознайомив львівських колег усім маршруток пацієнта кардіологічного департаменту: від приймального відділення до кардіохірургії.

Директор ДОЗ ЛОДА Р.Ступницький та головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні М.Гичка зустрілись з маршалком Люблінського воєводства та головним лікарем шпиталю імені Іоанна Павла ІІ та обговорили шляхи подальшої співпраці, зокрема, стажування львівських лікарів у Польщі наукову співпрацю, спільні заходи для обміну досвідом.

Львівські лікарі взяли участь у Всепольській конференції «Проблеми кардіологічних ліків, що можуть викликати кровотечі».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*