Львівські аграрії розпочинають співпрацю із польськими колегами з Любліна

Спільні круглі столи для обміну досвідом між фермерами та особистими селянськими господарствами, стажування студентів та участь в аграрних виставках, – у таких напрямках співпрацюватимуть львівські та польські аграрії з міста Люблін.

Про це 14 квітня домовились на зустрічі перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та заступник президента Люблінської сільськогосподарської палати Республіки Польща Густав Єндрекс.

Зазначимо, що сьогодні делегація польської сільськогосподарської палати з ознайомчим візитом перебуває на Львівщині.

Ростислав Замлинський розповів гостям про агропромисловість області, її переваги та розвиток. “Аграрна галузь дуже динамічно розвивається на Львівщині і є однією з пріоритетних. Зокрема, сьогодні на території області  реалізовується ряд цікавих проектів спільно з фермерами та дрібними господарствами. Багато з них вже поширюються по цілій країні”, – наголосив перший заступник. Він також відзначив, що досвід польських фермерів та селянських господарств є особливо цікавим для регіону.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками про можливі напрямки співпраці, а також окреслили напрямки для обміну досвідом. Зокрема, вони домовились, що українські аграрії візьмуть участь у великій сільськогосподарській виставці у Сипно. Натомість Ростислав Замлинський запросив польських фахівців взяти участь у  XVI Міжнародному економічному форумі, який восени відбудеться у Львові. Окрім того, дійшли згоди й про навчальний обмін студентами, а також про організацію тематичних зустрічей та круглих столів для обміну досвідом між аграріями.

Зазначимо, що члени польської делегації разом зі своїми львівськими колегами також побували на Ринку сільськогосподарської продукції “Шувар” та ознайомилися з його діяльністю.

Додамо, що за результатами візиту польської делегації в області напрацюють проект Угоди про співпрацю в аграрній сфері.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*