Львівська торгово-промислова палата прозвітувала про виконану роботу

У четвер, 16 лютого, Львівська торгово-промислова палата відзвітувала про діяльність у 2016 році. Участь у заході взяв і перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Президент Львівської торгово-промислової палати Дмитро Афтанас зокрема, розповів про основні досягнення структури у 2016 році та плани на 2017 рік.

Зі свого боку, Ростислав Замлинський подякував Львівській торгово-промисловій палаті за співпрацю у межах “Економічного форуму”. Також розповів про розвиток підприємництва та створення позитивного клімату для господарської діяльності Львівщини.

Під час заходу перший заступник голови ЛОДА нагадав і про створену у 2016 році Службу інвестора при ОДА, що покликана вирішувати проблеми підприємців області.

Наголосив він і на важливості посилення співпраці Львівької облдержадміністрації з асоціаціями та громадськими організаціями задля спільного вирішення проблем суб’єктів господарювання Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*