Львівська та Харківська області об’єднають зусилля задля єдності країни

У середу, 13 травня,  голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка взяв участь у робочій нараді голови Харківської ОДА Ігоря Райніна з головами районних адміністрацій. Керівник Львівщини прибув до Харкова з Луганської області, де інспектував будівництво оборонних споруд.

За нагоди, голова Львівської ОДА звернувся до керівників районів.

“Хочу подякувати вам за ту позицію, яку займає Харківщина. Нам – Харківській і Львівській областям – необхідно об’єднувати зусилля. Всі повинні знати, що ми дивимося на світ одними очима. У наших регіонів одні й ті ж проблеми. Хіба що нам простіше з настроями у суспільстві. У Президента України до Ігоря Львовича є найбільше довіри. Президент дуже розраховує на Харківську область. Нам потрібно налагодити чітку співпрацю між Харковом і Львовом, буде правильно, якщо ми попрацюємо в культурній і соціальній сферах, не кажучи вже про економіку”, – запропонував Олег Синютка.

Ігор Райнін підтримав ініціативу колеги.

“Харків і Львів мають разом працювати на єдність країни. Ми запрошуємо вашу делегацію до Харкова, забезпечимо всі спільні заходи. Звичайно ж, і харківська делегація готова приїхати до Львова в будь-який час”, – запевнив керівник ХОДА.

Радник голови Харківської ОДА Сергій Стороженко також запропонував переглянути й поновити договір про співпрацю, підписаний між Харківською та Львівською областями приблизно 20 років тому.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*