«Львівська політехніка» запрошує на зустріч із Аскольдом Лозинським

У четвер, 10 жовтня, о 14 год. у 204 авдиторії головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч із Аскольдом Лозинським, американцем українського походження, відомим громадським діячем, адвокатом, президентом Світового Конґресу Українців (1998-2008 рр.).

Основною темою розмови стане досвід діяльності Світового Конґресу Українців (СКУ) як однієї з провідних українських організацій діаспори у відстоюванні державної незалежності та забезпеченні прав українців на світовій арені.

Зустріч з Аскольдом Лозинським – можливість не лише дізнатися про роль діаспори у донесенні правди про Україну в умовах бездержавності, але й отримати відповіді експерта на складні питання щодо сучасних зовнішніх відносин України.

Довідка:

Аскольд Лозинський – президент Світового Конґресу Українців (1998 – 2008), юрист, член Федеральної адвокатури Південного і Східного Нью-Йорка.

На шляху об’єднання світового українства Аскольд Лозинський обіймав посади:

головного редактора українсько-американського студентського часопису (1971 – 1974);
президента Української студентської організації (1973 – 1975);
президента Українсько-американської молодіжної асоціації (1980 –1989);
члена Ради директорів Організації американської допомоги у світі (1981 –1985);
віцепрезидента Українського конгресового комітету Америки (1989 – 1992);
президента Українського конгресового комітету Америки (1992 – 2016).

Аскольд Лозинський є членом правління багатьох українсько-американських та світових українських організацій, а також професійних асоціацій США. Нагороджений орденом України «За заслуги» та численними відзнаками організацій українців у світі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*