Львівська ОДА звернеться в Мінагрополітики України з питанням щодо збільшення обсягів борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду

У Львівській обласній державній адміністрації   відбулась нарада з питань цінової ситуації на ринку хліба і хлібобулочних виробів та отримання борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.

У нараді взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку та Департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації, Львівського регіонального відділення Аграрного фонду України, керівники борошномельних та хлібопекарських підприємств.

Учасники наради обговорили питання стабілізації ціни на хліб, що користується найбільшим споживчим попитом в області, зокрема шляхом отримання борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.

Нагадаємо, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження обсягів поставки борошна», на Львівську область виділено борошна пшеничного – 886 тонни, борошна житнього – 283 тонн, реалізація якого здійснюватиметься за цінами, які встановлені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України і є  нижчими ніж ціни комерційних структур, а саме: борошно вищого ґатунку – 2896 грн./т, борошно 1 ґатунку – 2711 грн./т, борошно 2 ґатунку – 2381 грн./т, борошно житнє – 2279 грн./т.

Станом на сьогодні тристоронні договори між Аграрним фондом, Львівською обласною державною адміністрацією та хлібопекарськими підприємствами для отримання борошна укладено з ПАТ «Концерн «Хлібпром», ПАТ «Стрийський хлібокомбінат», ПрАТ «Дрогобицький хлібокомбінат». Договір по КВТП «Хлібодар» Городоцької райспоживспілки знаходиться на розгляді в Аграрному фонді України.

З метою стабілізації цінової ситуації на соціальні та масові сорти хліба, учасники наради вирішили звернутися в Міністерство аграрної політики та продовольства України і Аграрний фонд України щодо збільшення обсягів борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду для виробництва хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом в області, зокрема збільшити обсяг потреби на регіон до 2147 тонн борошна пшеничного та 350 тонн – житнього.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*