Львівська ОДА завжди налаштована на конструктивну співпрацю заради розвитку нашого краю, – Михайло Костюк

Львівська обласна державна адміністрація завжди налаштована на конструктивну співпрацю на користь громади нашого краю. Про це у своєму вступному слові під час засідання Колегії Львівської ОДА сказав голова облдержадміністрації Михайло Костюк.

Михайло Костюк зупинився на основній роботі, проведеній структурними підрозділами обласної державної адміністрації, іншими органами державної влади у 2012 році.

«2012 рік для нас був непростим і водночас дуже відповідальним. На усіх нас спільно була покладена відповідальність за підготовку та проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Я переконаний, що ми спільно справились із цим завданням на відмінно і європейський Чемпіонат пройшов в області на найвищому рівні, а після його проведення Львівщина отримала надзвичайно позитивні відгуки», – сказав Михайло Костюк.

Керівник області також наголосив, що ще одним серйозним та відповідальним заходом не тільки для України, але і для Львівщини зокрема було проведення виборів до Верховної Ради України. «І до честі нашого краю, ми справились із цим завданням на належному рівні, проявили високу свідомість в організації демократії і суспільного діалогу і внаслідок цього вибори на Львівщини пройшли спокійно, виважено і без ексцесів та додаткового розгляду зі сторони», – сказав Михайло Костюк.

Михайло Костюк також наголосив, що впродовж року Львівська обласна державна адміністрація займалась пошуком компромісу із депутатським корпусом Львівської обласної ради у співпраці на благо наших громадян та розвитку Львівщини загалом: «Це накладало на нас подвійну відповідальність, адже ми працювали під прискіпливою увагою збоку депутатського корпусу, але це також сприяло належному відповідальному підходу до розробки та формування усіх обласних програм. Львівська обласна державна адміністрація завжди була і буде налаштована на діалог та пошук компромісів, які будуть приносити користь нашій області і, на моє переконання, нам це вдається», – сказав Михайло Костюк.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*