Львівська ОДА закликала перевізників забезпечити безкоштовний проїзд пільговикам

Забезпечення безкоштовного проїзду для пільговиків стало основним питанням зустрічі керівництва області із автомобільними перевізниками на приміських та міжміських маршрутах, яка відбулась у суботу, 6 лютого. Зокрема, йшлось про компенсацію проїзду у громадському транспорті, а також категорії пасажирів, які на сьогодні мають право на пільги.

Як розповіла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, у Верховній Раді України вже зареєстрований законопроект, який передбачає виділення коштів на компенсацію за перевезення пільговиків. Для Львівщини у документі передбачено більше 87 мільйонів гривень.

“Ймовірність позитивного вирішення питання є досить висока, адже бюджетний парламентський комітет віднайшов кошти, які можна скерувати для виплати компенсацій”, – додала вона.

Під час розмови до перевізників також звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський та закликав їх об’єднати зусилля, щоб знайти підтримку у депутатів задля прийняття цього законопроекту на сесії ВРУ.

Також він нагадав, що в області готують концепцію розвитку пасажирського автомобільного транспорту. “Ми очікуємо від вас пропозицій щодо того, як розвиватиметься пасажирський транспорт в області. До цього процесу залучаємо також експертів та громадськість. Щоб вже у травні представити громадськості проект такої концепції”, – зазначив Ростислав Замлинський.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*