Львівська ОДА закликає мешканців Львівщини зустріти Великдень вдома

Львівська обласна державна адміністрація спільно з духівництвом, лікарями, правоохоронцями вкотре закликає мешканців області дотримуватися карантину та залишатися вдома у період Великодніх свят.

“Попереду велике свято для кожного українця – Великдень! Створіть храм у себе вдома, помоліться до Бога в серці, розділіть Великодній сніданок з рідними, послухайте богослужіння онлайн та подбайте про здоров`я близьких. Життя – найбільша цінність і зараз, як ніколи, важливо його зберегти. Залишайтеся вдома!” – наголошує очільник Львівської ОДА Максим Козицький.

Зазначимо, що також учора Рада Церков Львова закликала вірних брати участь у богослужіннях у домашніх умовах – через онлайн-трансляцію. Окрім того, надала рекомендації священнослужителям та мирянам щодо святкування Вербної (Квітної) неділі та Великодня. Переглянути їх можна за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*