“Львівська ОДА – це лобіст інтересів українського виробника”, – Олег Синютка про підтримку агробізнесу

У п’ятницю, 4 листопада, у рамках дводенного XVI Міжнародного економічного форуму, у Музейно-культурному комплексі пивної історії “Львіварня” відбулась окрема дискусійна панель, присвячена розвитку агропромислового сектору. Українські та закордонні бізнесмени, експерти, урядовці ділились досвідом із виробництва продукції з доданою вартістю, залучення додаткових фінансових ресурсів та ефективного партнерства із міжнародними компаніями.

Участь у дискусії взяв й голова Львівської ОДА Олег Синютка. Зокрема, він запевнив аграріїв та представників бізнесу, що облдержадміністрація готова надавати підтримку та допомогу вітчизняному виробнику. “Я переконаний у тому, що сьогодні, на справді, не все залежить від грошей та фінансової підтримки. Зараз ми дуже відстаємо у знаннях та досвіді для того, щоб зі своєю продукцією вийти на міжнародні ринки. Тому ми поставили амбітне завдання допомогти нашим компаніям у сертифікації та налагодженні експорту, – наголосив голова ОДА. – Я би хотів, щоб в особі Львівської облдержадміністрації ви бачили доброго лобіста, який готовий підтримати вас, як майбутніх виробників, як людей, котрі створюють додану вартість та потенціал області”.

Також Олег Синютка наголосив, що Львівщина повинна бути прикладом у веденні бізнесу. “Львівщина, маючи всі умови для усунення адміністративних бар’єрів, будь-яких корупційних речей, повинна бути майданчиком для міжнародних компаній, щоб продемонструвати чіткі правила гри та можливості безперешкодно реалізовувати бізнес ідеї та здійснювати бізнесову діяльність. Я переконаний, що сьогодні на території області не повинно бути таких аграрних підприємств, або іншої галузі, які можуть мати клопоти з точки зору різноманітних бар’єрів чи, тим паче, безпеки”, – додав він.

У виступі голова ОДА також акцентував і на розвитку кооперативного руху, який є найбільш перспективним на території області. “Я вважаю, що найбільш перспективним для Львівщини є розвиток кооперативного руху. Ми розуміємо, що конкурентною і модельною формою організації агровиробництва повинні стати кооперативи, які, з одного боку, будуть достатньо конкурентоспроможними, а з іншого боку, достатньо дрібними, щоб бути інноваційними та швидкими в реагуванні”, – зазначив він.

“Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, тому що Львівщина – це ворота у Європу, вона є фабрикою Європи та повинна стати локомотивом руху до стандартів Євросоюзу”, – наголосив Олег Синютка.

Зазначимо, що участь у дискусії також взяли заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська, генеральний директор ПАТ “Карлсберг Україна” Євген Шевченко, представники Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні, ПАТ “Креді Агріколь Банк”, компанії Syngenta та інші.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*