Львівська ОДА та Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації домовилися про співпрацю у 2014 році

3

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало 19 грудня провів зустріч з керівництвом Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, у якій взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Олексій Сторчило, заступник голови Координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА Тарас Юринц, член  Правління  Антон Подільчак, а також професор НУ «Львівська Політехніка» Ярослав Кашуба.

У ході розмови Олег Сало  зазначив, що у Львівській  облдержадміністрації до сих пір не було налагоджено системної  роботи щодо співпраці з іноземними інвесторами, які приходять у Львівську область, а Меморандум про співпрацю та популяризацію іноземних інвестицій в економіку Львівської області, підписаний у 2012 році, не був визначеним як  пріоритетний та не виконувався у повному обсязі.

«Оскільки напрям  у сфері економіки та залучення інвестицій в область є одним  з основних у моїй роботі, нещодавно у нас  було створено відділ інвестиційної діяльності, який буде опікуватися розв’язаннями проблемних питань інвесторів на Львівщині», – сказав О. Сало.

Він  висловив сподівання, що в скорому часі  буде налагоджена співпраця із Західноукраїнським офісом ЄБА в плані залучення представників іноземних компаній у Львівський регіон.

«Своєю чергою, виконавча влада області максимально сприятиме всім інвесторам  у вирішенні їхніх проблемних питань, починаючи з оформлення дозвільних документів, аби  вони  мали  можливість комфортно тут працювати», – додав О. Сало.

Відтак, учасники зустрічі обговорили питання співпраці на 2014 рік, зокрема  стосовно  доопрацювання  Меморандуму в частині залучення до спільної роботи керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, зокрема Антимонопольного комітету, Держсанепідслужби, Держінспекції з захисту прав споживачів, Державної інспекції сільського господарства, Держгімпромнагляду тощо.

Також було домовлено підготувати на 2014 рік  спільний  План дій з популяризації іноземних інвестицій в економіку Львівської області, який буде підписаний головою облдержадміністрації, керівниками територіальних органів виконавчої влади та керівництвом Західноукраїнського офісу ЄБА.

А вже першу зустріч голови Львівської ОДА з керівниками фірм іноземних інвесторів заплановано провести на початку 2014 року, на якій буде підписаний Меморандум про співпрацю та План дій на 2014 рік.

Довідка:

Західноукраїнський офіс ЄБА (Європейська Бізнес Асоціація), що розташований у Львові, був створений в березні 2004 року з метою підтримки компаній з іноземними інвестиціями, які працюють в західному регіоні України.

Офіс обслуговує понад 140 компаній – членів ЄБА в цьому регіоні, і регулярно проводить загальні збори членів Асоціації та організовує різноманітні заходи для них. Працюють 7 комітетів і 2 робочі групи, в рамках роботи яких  бізнесмени обговорюють розвиток галузі що їх цікавить, та визначають спільну позицію щодо проблемних питань та їх вирішення.

 


Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*