«Львівська ОДА сприятиме у реалізації спільних проектів із «Укрпоштою», – Олег Сало

ukrposhta-poshtove-viddilennyaГолова Львівської облдержадміністрації Олег Сало спільно з Генеральним директором Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Костянтином Кривенком 6 грудня підписав меморандум про співробітництво у сфері поштового зв’язку між Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» та Львівською обласною державною адміністрацією.

«Підписання цього меморандуму ще раз демонструє прагнення сприяти розвитку економічного, культурного та соціального розвитку і зміцнення відносин між сторонами, а також визнає важливість впливу функціонування сфери поштового зв’язку на економічний розвиток Львівщини,», – сказав очільник Львівщини.

Загалом, відповідно до тексту Меморандуму, співробітництвом між сторонами полягатиме у в сприянні розвитку ефективних, сучасних та всеохоплюючих послуг поштового зв’язку високої якості, у тому числі через підтримку в створенні регіонального сортувального центру у м. Львові.

«Створення такого центру – вкрай вигідне для Львівщини, адже після того, як об’єкт буде введено у експлуатацію, матимемо близько тисячі нових робочих місць. Загалом це потужна інвестиція у наш край, яка дозволить також наповнювати місцевий бюджет додатковими надходженнями», – зазначив О.Сало.

Як повідомив Генеральний директор Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Костянтин Кривенко, метою цього Меморандуму є розвиток та поглиблення співробітництва у сфері поштового зв’язку через підтримку та реалізацію спільних проектів та заходів, обмін інформацією та досвідом у відповідності до чинного законодавства України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*