Львівська ОДА сприяє залученню італійських інвестицій у регіон

У п’ятницю, 27 жовтня, відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки із власником італійського заводу «Toso» Жанфранко Тосо та директором з імпорту ТОВ «Регно Італія УА» Масімо Піно. Сторони порушили питання залучення інвестицій у регіон.

Як зазначив Жанфранко Тосо ринок Львівщини є важливий для інвесторів та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

«Ми знайшли партнерів з якими нам зручно працювати. Ринок український є важливий для нас і він цінує те, що ми виготовляємо. Я вірю в цю країну і в ваш регіон. І для нас дуже важливо, щоб бізнес відчував певність», – зазначив Жанфранко Тосо.

В свою чергу, очільник області запевнив інвесторів у всесторонньому сприянні залучення інвестицій на Львівщину.

«Вчора ми відкривали завод німецької компанії, де працює понад тисячу людей. Від моменту вибору ділянки до відкриття пройшов один рік. Звісно на цьому шляху будуть виникати питання, але ми докладемо максимум зусиль, щоб сприяти залученню інвестицій на Львівщину. Для нас дуже важливо, щоб бізнес тут на Львівщині, відчував себе впевнено», – наголосив Олег Синютка.

Також сторони покроково обговорили подальшу співпрацю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*