Львівська ОДА сприяє розвитку українського кінематографу

У межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства, департамент внутрішньої та інформаційної політики проводив конкурс підтримки регіонального кінематографу. У 2017 році із 8 кінопроектів, поданих на конкурс, шість фільмів отримали фінансування з обласного бюджету у сумі 400 тис гривень.

Про це повідомила сьогодні, 2 лютого, під час звіту т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Ольга Березюк.

“Кінопроекти були відзняті громадськими організаціями і спрямовані на  історико-патріотичне виховання, збереження національної самобутності, формування духовних та естетичних цінностей суспільства, популяризацію та розвиток регіонального кіно. Я переконана, що з цими фільмами ми будемо брати участь у   різних конкурсах короткометражок”, – зазначила Ольга Березюк.

Серед обраних кінострічок – документальний фільм «Духовна музика України», документально-ігровий фільм «Українці у Польському війську. Від Судової Вишні до Львова», патріотичний мультфільм «Як Українці на Москву ходили», документально-ігровий фільм «Михайло Вербицький: Серце запалене любов’ю», мотиваційний пригодницький фільм «Інтернет-наркоман», а також короткометражний художній фільм на соціально-історичну тематику «Переселені душі».

Основні критерії оцінки проекту – актуальність, інноваційність, реалізація до кінця року, висока художня якість, стратегія реалізації та просування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*