Львівська ОДА співпрацюватиме із «Ощадбанком» у напрямі розвитку підприємництва

Сьогодні, під час Міжнародного економічного форуму відбулася презентація АТ “Ощадбанк” програми підтримки підприємництва “Будуй своє”. Окрім того, між Львівською обласною державною адміністрацією та  АТ “Ощадбанк підписали меморандуму  про співпрацю.

Сторони в межах своєї компетенції та відповідно до своєї ролі в економічному житті Львівської області будуть прагнути розвивати співробітництво для більш ефективного сприяння суб’єктам малого та середнього підприємництва.

В межах договору для підприємців  проводитимуть семінари, конференції та інші заходи з метою ознайомлення ділових кіл з новими фінансовими інструментами.

Зазначимо, що упродовж двох днів Економічного форуму запланували підписання низки важливих документів, які стосуються конкретних інвестиційних проектів, важливих не лише для Львівщини та західного регіону, а й для країни загалом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*