
Відтак, домовилися щодо сприяння з боку ЛОДА у проведені урочистої церемонії нагородження лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка у Дрогобичі, проведенні заходів щодо відзначення 165-ї річниці з дня народження Франка у 2021 році.
Сторони також порушили питання побудови повноформатної скульптурної композиції Іванові Франкові у м. Києві, створення нових туристичних маршрутів Франковими місцями (Дрогобич – Борислав – Нагуєвичі) тощо.
Принагідно Ігор Курус запросив очільника Львівщини 27 серпня, в 164-ту річницю від дня народження Каменяра, відвідати V урочисту церемонію нагородження лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка, яку проводить Фонд Франка у партнерстві з Дрогобицькою міською радою.
Довідково.
Міжнародний фонд Івана Франка є недержавною благодійною організацією, діяльність якої спрямована на поширення позитивної інформації про Україну у світі та створення позитивного іміджу України за її кордонами, підтримку розвитку україністики та суспільно-гуманітарних наук, просування та популяризацію наукової і творчої спадщини Івана Франка.