Львівська ОДА спільно з експертами продовжує напрацювання комплексних заходів протидії незаконному обігу лісосировини

Сьогодні, 10 червня, відбулась нарада з питань реформування лісової галузі за участі представників відомств, роботодавців та їх асоціацій, незалежного експертного середовища та громадськості.

В межах наради розглянули питання щодо напрацювання комплексних заходів протидії незаконним рубкам.

Зокрема сторони обговорили питання, які можуть бути врегульовані на місцях, тобто територіальними органами виконавчої влади в частині проведення як інформаційно-роз’яснювальної роботи так і в частині ефективних заходів контролю.

Разом з тим, учасники висловили низку пропозицій щодо внесення змін у профільне законодавство та інших підзаконні акти. Відтак, департамент економічної політики Львівської ОДА узагальнить подані пропозиції до проблематики лісової галузі, які в подальшому будуть передані представникам депутатського корпусу від Львівщини.

Також, в межах наради обговорили можливі механізми громадського контролю при здійсненні лісогосподарських заходів. Зокрема наголосили, що місцеві громади повинні бути поінформовані про заплановані лісозаготівельні заходи.

«Ми продовжимо збір та узагальнимо пропозиції з озвучених питань, які стануть підгрунтям відповідних управлінських рішень», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*