Львівська ОДА шукає ринки збуту для виробників у ЄС

Низку навчальних семінарів із практичними рекомендаціями про умови виходу продукції українського товаровиробника на ринки країн ЄС заплановано провести незабаром на Львівщині.

Рішення прийняли за підсумками робочої зустрічі представників департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації з керівництвом Громадської школи бізнесу та Клубу ділових людей.

“Попри складну економічно-політичну ситуацію бізнес Львівщини прагне розширювати горизонти своєї діяльності. Обласна державна адміністрація постійно шукає нові інструменти та партнерські організації для виходу продукції регіональних товаровиробників на європейський ринок”, – сказав директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський.

Тематику таких семінарів та тренінгів конкретизують за пропозиціями зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності.

Проблемні питання щодо умов експортування продукції до європейських країн, які потребують додаткового висвітлення на семінарах, керівники та власники бізнесів можуть надіслати до 24 квітня на адресу директора Громадської школи бізнесу Руслана Бельтюкова (e-mail: ruslan.beltyukov@gmail.com) та в департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА (e-mail: pelykhovskyi@loda.gov.ua).

Окрім того, з переліком заходів, що відбудуться в рамках Клубу ділових людей найближчим часом, можна ознайомитися за цим посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*