Львівська ОДА розпочала роботи з реалізації проєкту “Мале Карпатське коло”

Сьогодні за участі голови Львівської ОДА Максима Козицького відбулась виїзна нарада з питань моніторингу реалізації спільного проєкту трьох областей “Мале Карпатське коло”.

Участь у нараді також взяв голова Львівської облради Олександр Ганущин, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Проєкт об’єднає в кільце три  області – Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську. Облдержадміністрація через Державний дорожній фонд на цей рік виділила 200 млн грн.

“Це один з найважливіших проектів, який дозволить побудувати не лише нові напрямки, але й провести ремонт діючих автомобільних шляхів. Ми продовжуватимемо вкладати кошти, щоб якнайшвидше реалізувати цей проєкт. Протяжність Малого Карпатського кола становитиме приблизно 100 км. Уся ділянка буде облаштована освітленням, тротуарами та вело доріжками”, – наголосив Максим Козицький.

На Львівщині проєкт розпочали із автошляху «Бориня – Боберка». Відтак, передбачили фінансування для проведення капітального  ремонту цієї дороги у сумі 90,0 млн гривень.

Окрім того, станом на сьогодні, департаментом дорожнього господарства  укладено угоди на виготовлення передпроєктної документації на нове будівництво автомобільної дороги, що з’єднає Івано-Франківську область (с. Дашковець) з автомобільною дорогою загального користування Славське – Вигода Львівської області та нове будівництво автомобільної дороги, що з’єднає Закарпатську область (с. Верхнє Студене) з автомобільною дорогою загального користування Славське – Хащованя Львівської області.

Відтак, це дозволить суттєво скоротити час, щоб дістатися з однієї області в іншу й комфортно подорожувати Карпатами.

За інформацією департаменту дорожнього господарства, важливим кроком у реалізації проєкту є укладені угоди на виготовлення проєктно-кошторисної документації з капітального ремонту 26 мостових переходів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Також укладено угоду на виготовлення ПКД на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Славське – Хащованя на ділянці км 0+000 – км 5+100 Сколівського району Львівської області.

Окрім того, оголошено закупівлю з виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення  Хітар – Тухля км 9+100 – км 25+100 Львівської області.

Як повідомили під час наради, найближчим часом заплановано провести  закупівлі з капітального ремонту  доріг Боберка – Бориня Турківського району, Бориня – Мохнате, Славське – Вигода на км 8+100 – км 14+000.

А також департамент оголосить закупівлю на виготовлення передпроєктної документації на нове будівництво автомобільної дороги в обхід залізничних мостів, що з’єднає дорогу Т-14-24 Сколе-Славськ з дорогою  Славське-Вигода.

Нагадаємо, наприкінці минулого року три області – Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська, підписали Меморандум про співпрацю у межах проєкту “Мале Карпатське коло”.

Передусім, він спрямований на розкриття туристичного потенціалу Карпатського регіону, покращення інфраструктурної доступності – будівництво нових доріг, велодоріжок, пішохідних стежок.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*