Львівська ОДА підписала Меморандум про співпрацю із Жіночою Діловою Палатою України

Сьогодні, 21 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький та Президент Жіночої Ділової Палати України Наталія Карпенчук-Конопацька підписали Меморандум про співпрацю. Документ покликаний сприяти підтримці жіночого підприємництва у Львівській області.

Як зазначив очільник області, Львівська ОДА докладає максимум зусиль для підтримки та розвитку підприємництва. Це і програми фінансової підтримки з обласного та державного бюджетів, в тому числі в час карантину, торговельні місії, інформування підприємців про найрізноманітніші можливості для розвитку тощо.

«І сьогоднішнє підписання – це ще один крок для розвитку саме жіночого підприємництва»,- наголосив Максим Козицький.

Відповідно до Меморандуму співпраця Львівської ОДА та Жіночої Ділової Палати України, яка була заснована при Львівській ТПП, спрямована на підтримку участі жінок-підприємниць в роботі колективних дискусій, індивідуальних консультацій, тренінгів, бізнес-сніданків, ділових жіночих форумів, бізнес-асамблей, виставок, проведенні В2В зустрічей та інших заходів ділового співробітництва в Україні та за кордоном.

Також сторони сприятимуть українським підприємствам і підприємцям в ознайомленні, використанні та поширенні закордонного та вітчизняного досвіду з розвитку жіночого підприємництва.

Відтак, Львівська ОДА підтримуватиме ініціативи та напрацювання галузевих комітетів Жіночої Ділової Палати України, сприятиме організації заходів, які спрямовані для розвитку діяльності жінок-підприємниць, учасниць Жіночої Ділової Палати України, проведенню ділових переговорів В2В із вітчизняними та іноземними компаніями.

Натомість Жіноча Ділова Палата України сприятиме залученню нових учасниць, розвиватиме співпрацю з іноземними бізнес-асоціаціями та організаціями, міжнародними компаніями та інституціями підтримки бізнесу, надаватиме інформаційно-консультаційні послуги шляхом проведення семінарів, майстер-класів, тренінгів, ділових жіночих форумів тощо.

Зазначимо, що Жіноча Ділова Плата України – платформа, яка сьогодні об’єднує жінок-підприємців з усієї України, сприяє самореалізації жінок, посиленню їх ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства, розвиток жіночих ділових ініціатив та підприємництва. Презентували її торік у вересні. Сьогодні ж організація налічує понад 150 жінок-підприємців.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*