Львівська ОДА підготувала заходи до Проекту Угоди щодо соціально-економічного розвитку області на 2014-2018 роки

41852_original-300x199Департаментом економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації підготовлено заходи до проекту Угоди щодо соціально-економічного розвитку Львівської області між Кабінетом Міністрів України та Львівською обласною радою на 2014-2018 роки, які сформовані за пропозиціями постійних комісій обласної ради, департаментів та управлінь облдержадміністрації.

До проекту Угоди увійшли спільні заходи, що здійснюються за пріоритетними напрямками, які потребуватимуть розв’язання у наступних роках із залученням підтримки центральних органів виконавчої влади.

Загалом в проект Угоди включено 320 проблемних питань (об’єктів) з орієнтовним обсягом фінансування понад 15 млрд. грн. з усіх джерел фінансування – це і розвиток промислових виробництв, агропромислового потенціалу, дорожньо-транспортної інфраструктури, будівництво закладів охорони здоров’я, введення в дію шкіл-новобудов та дошкільних закладів, розвиток соціальної та спортивної інфраструктури, збереження історико-культурної спадщини, подолання негативної соціальної та екологічної ситуації, заходи житлово-комунального господарства, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та інше.

Пропозиції до проекту Угоди передано у Львівську обласну раду для ознайомлення і продовження роботи над остаточним її формуванням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*