Львівська область запропонувала земельні ділянки для розміщення тренувальних баз до «Євробаскету – 2015»

20 березня голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк взяв участь в обласній нараді щодо підготовки спортивних об’єктів до фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

Зокрема, на виконання доручення голови обласної державної адміністрації Віктора  Шемчука, розглянуто питання підготовки  земельної ділянки та видачі вихідних даних на проектування багатофункціональної спортивної арени у м. Львові по вул. Кульпарківській 226 – Ряшівській (проектованій).

Крім цієї арени, до 2015 року на території області заплановано побудувати 2 тренувальні бази: у м. Львові спеціалізовану дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву з баскетболу, на території області (у Карпатському регіоні) тренувальну базу для збірної команди України з баскетболу. Для будівництва цих об’єктів підготовлено пропозиції земельних ділянок та скеровано Львівською міською радою та обласною державною адміністрацією до Укрєвроінфрапроекту для прийняття рішень.

Як повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів облдержадміністрації  –  головний архітектор області Володимир Лаврін, для розміщення тренувальної бази збірної команди України з баскетболу  запропоновані ділянки у смт Славське (біля тренувальної бази, побудованої до чемпіонату Європи  2012 року з футболу), Тисовці  та Тухлі,  а також, 2 ділянки у Турківському районі. Для розміщення тренувальної бази у м. Львові розглядаються ділянки на пр. В. Чорновола та в межах громадського центру Сихова.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*