Львівська обласна рада надасть громадам сіл Рикова та Ластівки Турківського району 250 тисяч гривень

Valeriy-Pyatak

Впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах не лише сприятиме економії фінансового ресурсу, а й стане запорукою економічної стабільності та безпеки в майбутньому.

Так сказав заступник голови обласної ради Валерій П’ятак під час наради з питань реалізації заходів з енергозбереження у бюджетній сфері Львівщини. Учасники наради насамперед обговорили стан реалізації інноваційних мікропроектів у рамках Проекту МРГ – ЄС/ПРООН, повідомила прес-служба Львівської міськради.

У співпраці з ПРООН на Львівщині реалізується 11 проектів. Чотири з них сьогодні перебувають на завершальній стадії виконання. Це, зокрема, – впровадження інноваційних енергоефективних заходів у дошкільних навчальних закладах міста Рава-Руська та села Зіболки, що на Жовківщині, у ДНЗ села Труханів Сколівського району, а також у загальноосвітній школі міста Хирів Старосамбірського району.

Позитивна динаміка, як відзначили учасники наради, відчутна у впровадженні проектів у Турківському районі, де громади сіл Риків та Ластівка реалізовують інноваційні енергоефективні заходи у школах шляхом реконструкції систем опалення та встановлення піролізних котлів. На кожен з проектів місцеві громади акумулювали близько 25 тис. грн, Проект ЄС/ПРООН виділив на кожен з об’єктів по 170 тис. грн, а районний бюджет передбачив 167 тис. грн та 176 тис. грн відповідно. Проте виділених коштів недостатньо для повної реалізації проектів та запуску систем опалення у школах сіл Риків та Ластівка цього року, оскільки для завершення робіт необхідно ще 250 тис. грн.

Отож, для успішного завершення проектів заступник голови обласної ради Валерій П’ятак скерував до департаменту освіти і науки Львівської ОДА листа стосовно необхідності забезпечення співфінансування проектів в рамках визначених для департаменту бюджетних призначень на 2014 рік у сумі 250 тис. грн.

Також учасники наради обговорили питання реалізації рішення Львівської обласної ради №1173, відповідно до якого управління майном спільної власності обласної ради має взяти на баланс мобільну лабораторію з енергоаудиту (спецавтомобіль з обладнанням).

За результатами обговорення начальнику управління Миколі Бандрі доручено в найкоротші терміни визначити комунальне підприємство, на якому працюватиме мобільна лабораторія, а також запропонувати відповідні структурні зміни в управлінні майном спільної власності з метою створення окремого відділу з питань енергозбереження.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*