Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука стала учасницею проєкту “Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги”

Проєкт реалізується Всеукраїнською громадською огранізацією «Українська бібліотечна асоціація за підтримки Європейського Союзу» (програма Дім Європи). Партнери проєкту: Публічні бібліотеки м. Орхус (Данія) та Білоруська бібліотечна асоціація.

З квітня по грудень 2020 року понад тридцять учасників, бібліотекарі з України та Білорусі, навчатимуться створювати проєкти, зокрема, працюватимуть над розробкою програм з інноваційних бібліотечних послуг. В рамках проєкту було заплановано два п’ятиденні тренінги у Києві, де лекції мали б читати фахівці з Данії. На жаль, у зв’язку із карантином, навчання відбуватиметься онлайн на платформі Zoom.

За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробить та впровадить у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій та презентує її на ХІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі (16-19 вересня 2020 р.).

Завдяки проєкту бібліотекарі матимуть чудову нагоду навчатися та створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурну та творчу індустрію Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*