Львівська митниця залучила більше 100 млн гривень на розвиток інфраструктури

Експеримент на митниці, спрямований на модернізацію інфраструктурних об’єктів, засвідчує, що нова програма додаткової мотивації розвитку регіонів є ефективною і має хороші перспективи. В експериментальних областях, завдяки перевиконанню митних надходжень, вдалось побудувати та відремонтувати частину доріг. Зокрема, хороші результати експерименту видно у Львівській області.

Про це зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час робочої поїздки до Львова.

Він нагадав, що за умовами експерименту 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників митних надходжень спрямовуються до спеціальних фондів відповідних місцевих бюджетів та використовуються для ремонту доріг. В експериментальну групу потрапили Одеська, Волинська, Львівська, Чернівецька області та м. Київ.

“Щодо Львівської області, за підсумками січня-квітня поточного року перевиконання доведеного індикативного показника доходів бюджету дозволить залучити понад 100 мільйонів гривень на поточний ремонт автомобільних доріг. Ми є свідком того, що експеримент дійсно працює. За підсумками вересня-грудня 2015 року тільки у Львівській області перевиконання доведеного індикативного показника доходів бюджету становило понад 600 мільйонів гривень, що дозволило залучити 312,3 мільйонів на ремонт доріг”, – повідомив очільник відомства.

З цих “експериментальних” коштів розпочато ремонт трьох доріг державного значення: Львів-Радехів-Луцьк (Н-17), ділянки траси “Київ-Чоп” (М-06) та ремонт дороги “Сколе-Славське” (Т-14-24).

Крім того, за рахунок коштів від перевиконання митних платежів вже у 2016 році на Львівщині запланований ремонт доріг Броди-Червоноград, Куровичі-Рогатин, Львів-Самбір-Ужгород та Львів-Радехів-Луцьк. На це протягом року планують отримати близько 680 млн. грн.

“Вважаю, що ті результати, які продемонстрували митниці за останній рік, свідчать про правильно обрану стратегію збільшення митних надходжень до бюджету. Завдяки чітким та помітним результатам вдалося підвищити довіру платників податків до митної служби. Громадяни не тільки побачили, куди спрямовуються їхні гроші, але й внесли свій вклад у розбудову інфраструктури експериментальних регіонів”, – підкреслив Роман Насіров.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*