Львівщину відвідав голова Палати депутатів Чеської Республіки Ян Гамачек

3 липня, відбулася зустріч керівництва області із чеською делегацією на чолі із головою Палати депутатів Чеської Республіки Яном Гамачеком.

Учасники зустрічі обговорили питання співробітництва в економічній, оборонній, культурній сфері, галузі інфраструктури.

Ян Гамачек зазначив, що у жовтні цього року планують відзначити Дні України у м. Брно. Він також запросив представників Львівщини взяти участь у Міжнародній машинобудівній виставці, що відбудеться 9-13 жовтня 2017 року у м. Брно.

Голова облдержадміністрації Олег Синютка поінформував чеських гостей про міжнародні  військові навчання, що відбуваються на території Яворівського полігону, а також запросив чеську сторону відвідати зазначений об’єкт з метою налагодження співробітництва у військовій галузі.

Сторони розглянули можливість відкриття авіасполучення Львів-Прага та Львів-Брно.

Очільник Львівщини Олег Синютка також запросив представників Чеської Республіки взяти участь у Міжнародному економічному форумі, проведення якого заплановане у Львові наприкінці  жовтня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*