Львівщину відвідала делегація Міноборони США

У п’ятнию, 15 квітня, відбулася зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із заступником помічника Міністра оборони США з питань євразійського регіону доктором Майклом Карпентером.

Очільник області подякував американському високопосадовцю за ту допомогу, яку надає США Україні, і за ту підтримку, яку відчуває наша держава з відновлення незалежності і цілісності.

Далі під час зустрічі обговорили питання продовження співпраці України та США у сфері безпеки, зокрема,  про реформування української армії. Адже, як зазначив Олег Синютка, нині українська армія стала форпостом для усього цивілізованого світу. Вона зупинила російську армію. Тепер у нашій армії відбувається реформа. Важливо, як наголосив очільник Львівщини, щоб наша армія реформувалась за новими стандартами, за стандартами НАТО.

У свою чергу Майкл Карпентер наголосив: “Ми хочемо сприяти посиленню українській міці, ви могли дати відсіч агресору”, і розповів про те, яку допомогу США надали, і про те, що вони і надалі планують її здійснювати.

Також він відзначив позитивні зрушення в Україні. Однак, на його думку, зараз головне наше завдання – продовжувати реформи, подолати корупцію.  Заступник помічника Міністра оборони США з питань євразійського регіону доктор Майкл Карпентер розповів, що він приїхав сюди, аби на власні очі побачити, як проводиться навчальний процес на Яворівському полігоні. Побувавши там, Майкл Карпентер був позитивно вражений від побаченого, і цю інформацію обов’язково передасть на батьківщині. Також американський високопосадовець наголосив на тому, що США і надалі буде партнером України у сфері оборони та безпеки.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*