Львівщину в «Артеку» представлятимуть школярі з Сокаля

Artek_road_sign

На одній з найкращих спортивних арен Львівщини – навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (СКА) успішно завершилися обласні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

До Львова приїхали 28 команд школярів 5-6 класів – переможці районних та міських етапів «Олімпійського лелеченя». Гостями свята були також команда учнів української гімназії імені Маркіяна Шашкевича з міста Перемишля (Республіка Польща) та команда дітей з реабілітаційного центру «Джерело» (місто Львів).

Усі команди змагалися у чотирьох конкурсних завданнях: «Олімпійська вікторина», «Колова спортивна естафета» та «Командна стрибкова естафета» та мистецькому конкурсі «Олімпійська листівка».
В «Олімпійській вікторині» найбільшу кількість правильних відповідей дали команди з міста Стрия (ЗОШ №2) та Яворівського району (Шклівська ЗОШ).

В «Коловій спортивній естафеті» найшвидшою була команда Золочівського району (ЗОШ №2), на другому місці команда з Жидачівського району (Жидачівський НВК), на третьому команда з міста Червонограда ( ЗОШ №8).

В «Командній стрибковій естафеті» найкращий результат показала команда з міста Львова (НВК імені В.Симоненка), другою була команда Сокальського району (гімназія імені О.Романіва), третьою команда з міста Червонограда (ЗОШ №8).

За підсумками усіх конкурсів загальну перемогу виборола команда з Сокальського району (гімназія імені Олега Романіва, вчитель О.Лаговська), яка і в минулому році представляла Львівщину на всеукраїнському фіналі в Міжнародному дитячому центрі «Артек», друге місце посіла команда з міста Червонограда (ЗОШ №8, вчителі О.Дяків та Г.Шабля), на третю сходинку п’єдесталу піднялися учні з міста Львова (НВК імені В.Симоненка, вчителі С.Дмуховська та О.Василитчук).

Відтак усі команди отримали грамоти й сертифікати обласного фіналу, тематичні цукерки «Олімпійське лелеченя», подарунки від НОК України, зокрема спортивний інвентар та книги «Олімпійські путівники» для кожного учасника змагань, а також інформаційні брошури про обласний захід від партнера спортивного комплексу «Грація».

Отже Львівщина тепер уболіватиме за свою найкращу команду з міста Сокаля, яка візьме участь у фінальних змаганнях Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», що розпочнуться 1 червня ц.р. в МДЦ «Артек».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*