Львівщиною зацікавилися індійські бізнесмени та інвестори

Індійська бізнес делегація завітає на Львівщину у травні цього року. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Індійської Республіки в Україні Маноджом Кумаром Бхарті, яка відбулася у п’ятницю, 11 березня.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Індійської Республіки в Україні, під час зустрічей з бізнес-делегацією, передусім, йтиметься про співробітництво в IT- сфері, галузі  деревообробки та виробництво рослинної олії.

Окрім цього, сьогодні сторони поспілкувалися щодо співпраці у військово-промисловій сфері та машинобудуванні. Зокрема, керівник області запропонував індійській делегації розглянути можливості Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, Львівського бронетанкового заводу, Стрийського вагоноремонтного заводу та корпорації  “Електрон”.

Також присутні обговорили можливості втілення спільних  інфраструктурних проектів та  залучення індійських туристів на Львівщину.

Окрім цього, Надзвичайний і Повноважний Посол  Індійської Республіки зазначив, що слід інформувати про вищі навчальні заклади Львівщини. Це допоможе залучити якнайбільше індійських студентів, які зацікавлені у якісній освіті.

Водночас Манодж Кумар Бхарті повідомив, що у Львові відбудуться Дні індійської культури.

Підсумовуючи, Надзвичайний і Повноважний Посол  Індійської Республіки зазначив, що він призначений на цю посаду нещодавно і  висловив сподівання на активніший  розвиток  двосторонніх взаємин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*