Львівщина зустріне Новий рік без зарплатних боргів бюджетникам

526506-687x357За результатами робочих зустрічей голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала у Міністерстві фінансів України та Кабінеті Міністрів України,  Львівська область додатково отримує з державного бюджету  кошти  на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. Зокрема, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, області додатково виділяється дотація з державного бюджету у сумі 72,3 млн. грн.

Розпорядженням  голови Львівської обласної державної адміністрації Олегом Сало від 20 грудня, ці кошти розподілено між бюджетами районів і міст обласного значення. Це дозволяє виплатити у грудні  зарплату працівникам установ, які фінансуються з місцевих бюджетів області.

Загалом за останніх два місяці Львівщина додатково отримала з державного бюджету на оплату праці в бюджетній сфері 288 млн.грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*