Львівщина зміцнюватиме співпрацю із Угорщиною

Про налагодження двосторонньої співпраці, зокрема у галузях економіки та  туризму, йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Уповноваженим Уряду Угорщини, відповідальним за співпрацю між Угорщиною та областями Західної України Іштваном Грежою у п’ятницю, 10 червня.

Олег Синютка перш за все подякував угорському народові за підтримку України та наголосив на важливості проведення економічних реформ в Україні.

Також задля налагодження тісної співпраці між країнами Олег Синютка запропонував організувати на Львівщині Дні Угорщини, візит представників угорського бізнесу у нашу область, взаємні промотури для туристів. Запропонував налагодити і експорт українських товарів на угорські ринки і зорганізувати обмін делегаціями економічних представників.

Уповноважений Уряду Угорщини Іштван Грежа зі свого боку розповів про медичну допомогу українським військовим, відпочинок дітей зі зони АТО в Угорщині та офіційне угорське представництво в Західній Україні.

Повідомив і про виділені кошти Україні урядом Угорщини для розвитку бізнесу та інфраструктури та початок діяльності із першого липня в Ужгороді у Генеральному Консульстві Угорської Республіки в Україні дипломата з економічних питань. Також розповів і про культурну діяльність угорської діаспори в Україні та побажав нашій державі весь потенціал спрямувати на вступ до ЄС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*