Львівщина залучає інвестиційні кошти для реалізації проектів енергоощадності

thumb_13266_news_m

Для зменшення використання газу та впровадження проектів з енергоощадності Львівщина залучає інвестиційні кошти. Йдеться про цільові екологічні інвестиції у межах Кіотського протоколу.

Про це йшлось на нараді т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського з головами РДА, мерами міст обласного значення, керівниками підрозділів ОДА та профільних підприємств.

Очільник Львівщини зобов’язав керівників районів та міст обласного значення у стислі терміни подати готові проекти.“Наше спільне завдання – громади та влади, максимально залучати інвестиції для впровадження енергоощадних технологій», – зазначив Юрій Турянський.

Зокрема, у Бродах вже розроблено проектно-кошторисну документацію, що дасть можливість залучити 800 тис.євро екологічних інвестицій. У Червонограді йде робота над підготовкою проекту кошторисом 3,5 млн. євро.

Нагадаємо, Кіотським протоколом передбачено можливість отримання коштів на проекти з теплосанації об’єктів соціальної сфери (заміни вікон, утеплення фасадів тощо), а також на реконструкцію теплопунктів.

Окрім того, місцевим бюджетам Львівської області передбачено 29 млн.грн. субвенції з державного бюджету на проекти з енергозбереження.

За словами директора департаменту ЖКГ Львівської ОДА Андрія Ільківа, станом на сьогодні департамент підготував перелік з 11 проектів на суму 20 млн. грн., реалізація яких забезпечить зменшення споживання використання газу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*