Львівщина забезпечена продуктами харчування першої необхідності

Товарні запаси продуктів харчування першої необхідності у найбільших торгових мережах для задоволення потреб населення Львівської області наявні в достатній кількості. Про це інформує департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА за результатами робочих зустрічей з представниками ключових мережевих супермаркетів.

Слід зазначити, що у зв’язку із тимчасово збільшеним попитом на окремі групи товарів, необхідно значно більше часу для розміщення товару у торговому залі, ніж зазвичай.

Окрім того, голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив представникам торгових мереж області вжити заходів щодо забезпечення повного асортименту продуктів харчування.

Нагадуємо, що за інформацією деяких засобів масової інформації, у крамницях області спостерігається підвищений попит на продукти харчування першої необхідності довготривалого зберігання: олію, борошно, крупи (рисова та гречана), цукор, консерви. Із перелічених, найбільшим попитом користуються вагові продукти, ціни на які є дещо нижчими, ніж у фасованій упаковці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*