Львівщина взяла участь у Першому космічному українському форумі в межах дії програми Світового банку

19 вересня у Києві представники Львівської облдержадміністрації, Головного управління Держгеокадастру та Давидівської сільської ОТГ взяли участь у конференції GEO – UA  в межах Першого Українського космічного форуму.

Під час Форуму, що був  присвячений інноваціям як підтримці розвитку  для державного, сільськогосподарського секторів і інших галузей,  присутнім презентували досвід Європейського Союзу щодо використання супутникових даних для реалізації політики моніторингу та інвентаризації земель, наявності  сільськогосподарських підприємств і їх врожаїв, а також ГІС даних щодо декларування підприємствами сільськогосподарських площ використання с/г земель, перевірки і аналізу  їх достовірності.

Нагадуємо, що 19 липня 2018 року Львівська облдержадміністрація підписала Меморандум із Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовим банком) в межах реалізації Програми “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”.

У межах форуму також представили попередні результати, розроблені за допомоги супутникових даних, карти класифікації Львівської області як пілотної області – учасниці програми Світового банку в частині моніторингу землекористування, лісів, водних ресурсів, а також обговорено та надано пропозиції покращення отриманого продукту.

Окрім цього, учасники форуму мали змогу тісно познайомитись з діяльністю компанії EOS , як компанії, що працює над картою класифікації Львівщини через  аналіз супутникових зображень. Присутні  також отримали цінну інформацію про важливість створення геопорталу агромоніторингу, як інструменту супутникового моніторингу в сфері продовольчої безпеки, а також мали можливість вивчити аспекти використання інноваційних  супутникових технологій для смарт – рішень в агроіндустрії та прозорості землекористування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*