Львівщина випереджає графік охоплення дітей позашкільною освітою

34378-1_iСьогодні, 21 листопада, під час прес-конференції заступник директора департаменту освіти та науки Роман Бабій розповів про перші результати забезпечення в області збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

Як повідомлялось під час прес-конференції, одним із основних завдань позашкільної освіти є розвиток творчих здібностей дітей. Позашкільні навчальні заклади функціонують не тільки в системі освіти, а і в системі культури та фізичної культури та спорту. В освіті нині функціонує 124 позашкільні навчальні заклади, в системі культури – 76, а система фізичного виховання охоплює 54 навчальні заклади.

«Відповідно до соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» перед нами поставлено 2 основні завдання. Зокрема це розширення мережі позашкільних навчальних закладів та доведення кількості дітей, охоплених позашкільною освітою, до показника 70 %. На Львівщині сьогодні позашкільною освітою охоплено 80,4% дітей, а це близько 202 тис дітей», – поінформував Роман Бабій.

За словами заступника директора департаменту освіти та науки, важливим досягненням є те, що Львівщина займає 4 місце серед областей України за результатами 3-го етапу всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Окрім цього Роман Бабій завважив, що Львівщина, за результатами всеукраїнських олімпіад, займає перші сходинки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*