Львівщина вшановує воїнів, які віддали своє життя за Україну

Сьогодні, 14 жовтня, біля пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну», відбулося підняття синьо-жовтого та червоно-чорного прапорів.

Таким чином у День захисника України ще раз вшанували безмежну жертву українських захисників, які боронили нашу свободу.

Відзначення відбулось із виконання Державного Гімну України, а у Військовому храмі Стрітення Господнього помолилися за усіх захисників держави.

«Сьогодні святкуємо одразу чотири свята – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, 76-ту річницю створення УПА і, звичайно, День Захисника України. Це не свято чоловіків – тому що захисники – це чоловіки, жінки, військові та цивільні – державу повинен захищати кожен. День захисника – це черговий крок до нашого самоусвідомлення, до переоцінки цінностей, це свято, яке об’єднало наше суспільство», – наголосив полковник Володимир Шворак, командир 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ.

У межах відзначення свята Покрови, Дня Захисника України, свята козацтва та річниці створення УПА для учасників АТО, волонтерів, добровольців організували волейбольний турнір та тенісні змагання.

Зазначимо, відкриття та освячення пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну» відбулось 14 жовтня 2017 року біля Військового храму Стрітення Господнього, на свято Покрови, у День захисника України, 75-річчя створення УПА та День Українського козацтва.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*