Львівщина візьме участь у проекті «Трансформація фінансового сектору» Агентства США з міжнародного розвитку

Сьогодні, 1 листопада, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із керівником проекту «Трансформація фінансового сектору» USAID Робертом  Бондом. В межах зустрічі сторони порушили питання співробітництва та перспектив продовження співпраці.

Олег Синютка подякував гостям за 25-ти річну співпрацю Агентства США з міжнародного розвитку USAID з Україною та Львівською областю зокрема.

Під час зустрічі голова Львівської ОДА ознайомив представників проекту із досягненнями Львівщини у сфері залучення інвестицій та роботі із покращення середовища для ведення бізнесу.

«Ми маємо позитивну динаміку в сфері інвестування, але потреба малого і середнього бізнесу в доступних кредитах все ще зберігається. Тому над доступом бізнесу до фінансових ресурсів треба працювати», – зауважив очільник області Олег Синютка.

Керівник проекту «Трансформація фінансового сектору» USAID Роберт  Бонд запропонував співпрацю у кількох напрямах: доступ малого і середнього бізнесу до фінансового ресурсу, пенсійна реформа, розвиток небанківських фінансових установ та товарно-біржових ринків,а також підвищення фінансової грамотності.

«Ми розпочинаємо другий рік нашої роботи над проектом, і нас дуже цікавить розширення нашої діяльності у Львівській області. Ми можемо налагодити співпрацю у будь-якому із п’яти напрямів нашої роботи. Водночас, ми готові почути, які пріоритети в розвитку має Львівщина та підтримати ці ініціативи», – зазначив Роберт  Бонд.

Проект має на меті перетворення фінансового сектору України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян.

Довідково:

Програми, які реалізуються наразі на території Львівської області за підтримки USAID: навчальні програми професійного зростання, український медійний проект (У-Медіа), програма «Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ)», розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС) та зміцнення місцевої фінансової ініціативи в Україні (ЗМФІ-ІІ).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*