Львівщина відзначила 96-ту річницю з дня створення служби дільничних офіцерів поліції

Сьогодні, 18 червня, Львівщина відзначає День створення служби дільничних офіцерів поліції. З цієї нагоди у Головному управлінні національної поліції у Львівській області відбулись урочистості. Привітав офіцерів т.в.о голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Вітаю вас з нагоди професійного свята. Дільничні офіцери поліції кожного дня несуть службу за будь-яких погодних умов і будують мости між громадою та владою. Ви несете закон в суспільство та першими дізнаєтеся про людські проблеми і приходите на допомогу. Важливо, що в нашій країні сьогодні усаішно реалізовуються реформи, зокрема і реформа поліції. Це ті зміни, які рухають країну уперед, рухають у європейський і світовий простір. А ви – їх частина. Бажаю мужності, терпіння та сил на нелегкому шляху виконання ваших обов’язків», – зазначив Ростислав Замлинський.

Також, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 96-ї річниці від дня створення служби дільничних офіцерів поліції Ростислав Замлинський вручив почесні грамоти та подяки офіцерам поліції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*