Львівщина відкрита для всіх гостей, – зустріч М.Костюка з представниками ЗМІ Білорусі та України

14 лютого в рамках щорічного прес-туру журналістів регіонами країни  відбулась зустріч з головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Костюком.

На зустрічі були присутні 22 журналісти з різних областей України  та Білорусі, яких активно цікавила думка голови щодо питань політики, культури, соціальної та рекреативної сфери діяльності області.

Представники ЗМІ запитували голову облдержадміністрації щодо розвитку відпочинкового комплексу у м. Моршин та фінансовій підтримці заповідників і заказників загалом. «Моршин – це прерогатива бізнесу. Влада не втручається в роботу комерційних структур», – зазначив М. Костюк. Проте додав, що докладає максимальних зусиль, щоб львівські заповідники та заказники брали участь в транскордонних програмах.

Також Михайло Костюк поділився досвідом проведення Євро-2012. Розповів про позитивні результати, а саме розширення інфраструктурного фонду, збільшення транзитного та туристичного потенціалу області, покращення прикордонного переходу. За словами керівника області, Львів успішно провів Євро-2012 і тепер активно готується до проведення «Євробаскету-2015», а в далекій перспективі й до зимових олімпійських ігор у 2022 році.

У соціальній сфері голову ОДА турбує сьогоднішній стан села. «В нашому регіоні 1 млн. сільського населення, а це найбільша частка серед областей України, і найнижчий показник зайнятості сільського населення», – відзначив М. Костюк і повідомив, що облдержадміністрація готує серйозний проект, що спрямований на організацію сільських кооперативів, при яких кожен селянин стане повноправним учасником сільськогосподарського виробництва. За його словами, це знизить рівень трудової міграції, адже селяни отримають роботу на місцях.

Щодо реставрації культурних пам’яток Михайло Костюк зазначив, що існує проблема не лише фінансова, але й кадрова. Зараз ведеться робота з відновлення професійної школи реставраторів.

Також журналістів цікавила міжнародна співпраця області,  побутова толерантність в регіоні, адже, як вони запевняють, в Білорусії Львівщину висвітлюють здебільшого російські ЗМІ і не завжди з кращого боку.

Михайло Костюк запевнив, що львів’яни дуже гостинні, а негативну ауру області створюють окремі політичні партії.

Голова  облдержадміністрації повідомив журналістів  про намір обміну територіями для відпочинку дітей. «Ми відкриті для гостей!» – сказав він.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*