Львівщина відіграватиме вирішальну роль у формуванні іміджу України, – Єврокомісар Йоханнес Хан

Питання децентралізації, надання безвізового режиму, боротьби з корупцією та проведення реформ в Україні обговорили Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханнес Хан та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час зустрічі, яка відбулася у четвер, 19 листопада.  

Єврокомісара особливо цікавило питання децентралізації, а саме як цей процес відбувається на Львівщині. На що голова ОДА відповів: “У нас була гостра дискусія щодо добровільного об’єднання територіальних громад. У Львівській області на сьогодні створено 15 громад, де цієї осені уже провели вибори. Тепер дуже важливо продемонструвати, що вони можуть бути успішними і допомогти тим, хто зробив перший крок”.

Голова ОДА також відзначив, що чи не найважливіше питання – це боротьба з корупцією. “Цю боротьбу ще не завершено, – зазначив Олег Синютка. – Наша позиція дуже принципова: якщо працюєш чесно, то маєш можливості для росту, якщо порушуєш закон – раніше чи пізніше затримають правоохоронці”.

Своєю чергою Йоханнес Хан підкреслив, що остаточна мета ЄС – спільна європейська перспектива. “Необхідні історії успіху, які дають сигнал, що це можливо, – зазначив Йоханнес Хан. – Зараз рішучий момент, щоб сформувати імідж України. І саме Львівщина може відігравати вирішальну роль в цьому”.

Сторони також оговорили питання надання безвізового режиму та проведення реформ в Україні. “Лібералізація візового режиму – це важливе питання, проте реформування країни, яке в короткостроковій перспективі може бути болючим, має відбутися. Якщо ви зробите це зараз – невдовзі громадяни побачать результати”, – зауважив Йоханнес Хан.

Нарикінці зустрічі Олег Синютка висловив вдячність Єврокомісару за те, що країни Європейського союзу підтримують України у своїй боротьбі за незалежність і територіальну цілісність.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*